На Хмельниччині започатковано пілотний проект з підтримки вітчизняного виробника
З метою популяризації вітчизняної продукції у Хмельницькій області стартував пілотний проект «Купуй хмельницьке!». Продукцію подільських підприємств у мережевих супермаркетах можна буде розпізнати за спеціальним знаком.На Хмельниччині започатковано пілотний проект з підтримки вітчизняного виробника
З метою популяризації вітчизняної продукції у Хмельницькій області стартував пілотний проект «Купуй хмельницьке!». Продукцію подільських підприємств у мережевих супермаркетах можна буде розпізнати за спеціальним знаком.

Якщо хочеш підтримати подільський товар – дивись на логотип. На Хмельниччині започатковано акцію «Купуй хмельницьке!». Вітчизняні продукти харчування у великих торгових мережах планують зробити впізнаваними. Поки з акційною наклейкою не визначилися, як і з переліком підприємств, що зголосилися реалізовувати таким чином свою продукцію, – зазначили у Департаменті економіки Хмельницької облдержадміністрації.

В цілому понад 90 підприємств харчової галузі нашої області здатні задовольнити продовольчі попити хмельничан. Пілотний проект «Купуй хмельницьке!» вже незабаром має намір підняти рейтинг вітчизняного продукту. А зараз, щоб привернути увагу споживачів до якісної та відносно доступної продукції, маркетологи розробляють відповідний логотип проекту. Таким чином продукція з Хмельниччини у мережевих супермаркетах матиме невеличку перевагу над іноземним товаром.

На сьогодні більше десяти підприємств вже зголосилися брати участь у проекті і таким чином довести: хмельницький продукт якісний та гідний витримати будь-яку конкуренцію. Хоча таке маркування будуть мати лише якісні продукти харчування. Також реалізація пілотного проекту має на меті підняти рівень зарплат усіх, хто виробляє зазначену продукцію і відповідно збільшити надходження податків до бюджету.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього