На Хмельниччині запрацювала перша поліцейська станція
В урочистому відкритті взяли участь начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин, керівництво Дунаєвецького району та жителі селища.На Хмельниччині запрацювала перша поліцейська станція
Завдяки спільним зусиллям поліції та представників органів місцевого самоврядування у смт. Дунаївці, що на Хмельниччині, розпочала роботу перша поліцейська станція в області.

В урочистому відкритті взяли участь начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин, керівництво Дунаєвецького району та жителі селища.

Основне призначення поліцейської станції — місце для постійної дислокації груп реагування патрульної поліції. Крім того, на ній працюватимуть старший дільничний офіцер та інспектор ювенальної превенції. Будинок, у якому розташована станція, складається з двох частин – службової та житлової. Службова частина включає в себе службові кабінети, кімнату для прийому громадян, кімнату для затриманих і кімнату для відпочинку членів ГРПП. У житловому приміщенні матиме можливість мешкати дільничний офіцер у разі відсутності власного житла на дільниці обслуговування.

На Хмельниччині запрацювала перша поліцейська станція

Поліцейська станція у смт. Дунаївці обслуговуватиме 17 населених пунктів, у яких проживає понад 12 тисяч мешканців. Місце її розташування обране таким чином, щоб група реагування, яка у момент надходження виклику перебуває на базі, могла у найвіддаленішу від станції точку обслуговування дістатися упродовж 15-20 хвилин, повідомляють у прес-службі Нацполіції Хмельницької області.

Найближчим часом відкриття таких поліцейських станцій заплановано у курортному містечку Сатанів Городоцького району, с. Війтівці Волочиського району та с. Жердя Чемеровецького району. А у перспективі — відкриття таких станцій у кожному районі області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього