На Хмельниччині запрацював комбікормовий завод європейського зразка
У Летичеві введений в дію комбікормовий завод, який є одним з найсучасніших в Україні. Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) інвестував в підприємство близько 20 мільйонів євро.На Хмельниччині запрацював комбікормовий завод європейського зразка
У Летичеві введений в дію комбікормовий завод, який є одним з найсучасніших в Україні. Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) інвестував в підприємство близько 20 мільйонів євро.
Завод належить ТОВ «Українське зерно» (Полтава).
Летичівський комбікормовий завод є ультрасучасним вітчизняним підприємством з виробництва комбікормів та білково-мінерально-вітамінних добавок за європейськими стандартами якості та рівнем обслуговування клієнтів. Наразі на ньому створено 67 прямих робочих місць, ще близько 300 непрямих робочих місць. Люди працюватимуть в європейських умовах та матимуть вчасно виплачену достойну зарплату. Потужності даного підприємства забезпечують виробництво до 180 тисяч тонн кормів на рік, що в свою чергу дає можливість повністю задовольнити потребу регіону в якісній продукції для годівлі сільськогосподарських тварин та птиці. Високий рівень якості виробленої продукції досягається завдяки багаторівневій системі контролю та оцінки вхідної сировини, матеріалів та готової продукції, а також сучасній автоматизованій системі управління виробничими процесами. Повнораціонні фасовані комбікорми представлені такими торговими марками як «Щедра Нива», «Топ Корм», «Просто Корм» і «Best Mix».

На Хмельниччині запрацював комбікормовий завод європейського зразка

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Літак, який вчора розбився під час зрошування поля, належить фірмі нардепа Лабазюка

Учора близько опівдня поблизу села Трительники Волочиського району