У Летичівський комбікормовий завод іноземні інвестори вклали близько 20 мільйонів євро
На Хмельниччині запрацював завод європейського зразкаНа Хмельниччині запрацював завод європейського зразка

У Летичівський комбікормовий завод іноземні інвестори вклали близько 20 мільйонів євро.

У Летичеві запустили завод з виробництва комбікормів та білково-мінерально-вітамінних добавок за європейськими стандартами якості та рівнем обслуговування клієнтів. Підприємство належить ТОВ «Українське зерно» (Полтава). Проект реалізований за підтримки та фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку, який цьогоріч запланував інвестувати в Україну 1 мільярд євро. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької обласної ради.

«Вкладення значних європейських інвестицій приведе нашу державу до економічної незалежності. Україна на правильному шляху. І лише в тісній співпраці з Європейським Союзом, з європейською спільнотою наша держава дійсно стане розвинутою країною, яку поважатимуть у світі», – зазначає голова обласної ради Іван Гончар.

На Летичівському комбікормовому заводі наразі створено 67 прямих робочих місць і близько 300 непрямих. Потужності підприємства забезпечують виробництво до 180 тисяч тонн кормів на рік, що дає можливість задовольнити потребу регіону в продукції для годівлі сільськогосподарських тварин та птиці.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження