На Хмельниччині запровадили соціальні картки
У Кам’янці-Подільському для родин учасників АТО запроваджено соціальні картки зі знижками в аптеках та магазинах на продукти першої необхідностіНа Хмельниччині запровадили соціальні картки
У Кам’янці-Подільському для родин учасників АТО запроваджено соціальні картки зі знижками в аптеках та магазинах на продукти першої необхідності.
Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич:
– Ми розуміємо наскільки важко сьогодні родинам, батьки, сини, чи чоловіки яких воюють на Сході. Ми не може залишатися осторонь тих, хто захищає наш мир. Тому, я провів перемовини з підприємцями, фармацевтами про те, щоб надати сім’ям учасників АТО допомогу у вигляді знижок в магазинах, супермаркетах та аптеках. Приємно, що вони погодилися на таку пропозицію, – зазначив очільник міста. – Я впевнений, що це питання номер один, яке хвилює не лише наше місто, а й всю Україну, і ми маємо фінансувати та підтримувати тих, хто обороняє нас від ворога.
Для того, щоб учасник АТО, який стоїть на обліку в департаменті соціального захисту населення, чи члени його родини могли отримати соціальну картку, потрібно звернутися в 16 кабінет цього департаменту – повідомляє сайт Кам’янець-Подільської міської ради.
На данний момент зареєстровано 200 кам’янчан, які є учасниками АТО.
\”Ми сподіваємося, що і торгова мережа, і супермаркети, і інші аптеки долучаться до даного проекту, й нададуть окремі знижки для родин учасників АТО” – додав під час розмови з журналістами Михайло Сімашкевич.
Також мер повідомив, що на чергову сесію міськради, яка відбудеться 9 грудня виноситиметься питання про виділення 50 тисяч гривень з платного проїзду на допомогу учасникам АТО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього