На Хмельниччині засудили до довічного ув'язнення вбивцю пенсіонерок
Жертвами місцевого «Раскольникова» стали дві мешканки Кам’янця-Подільського 1939 та 1946 років народження. Жінок задушили у власних будинках, а потім пограбували.На Хмельниччині засудили до довічного ув'язнення вбивцю пенсіонерок
Жертвами місцевого «Раскольникова» стали дві мешканки Кам’янця-Подільського 1939 та 1946 років народження. Жінок задушили у власних будинках, а потім пограбували. Причому, як показували огляди місця подій, аналіз способу вчинення та послідовності дій вбивці, зловмисник йшов на злочин з конкретним наміром — вбивати жертву і лише тоді грабувати, розраховуючи на беззахисність саме цієї категорії самотніх громадян. Про це повідомляється на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
Вбивства сталися у липні минулого року з інтервалом трохи більше двох тижнів і мали схожий почерк. Працівники міліції провели низку слідчо-оперативних заходів, опитали усіх можливих свідків та склали фоторобот, який, до речі, практично повністю співпав з реальним зображенням підозрюваного.
У ході слідчих дій під підозру оперативників потрапив 22-річний мешканець Кам’янця-Подільського, котрий вів доволі специфічний спосіб життя — ніде не навчався, не мав постійного місця роботи, але, натомість, любив жити, як кажуть, на широку ногу. Правоохоронці швидко зібрали достатньо доказів, які свідчили про причетність хлопця до вбивств, і оголосили йому про підозру.
Як з’ясувалося у ході розслідування, хлопець ретельно готувався до вчинення злочинів — своїх жертв він відшукував через знайомих або оголошення у газетах про здачу кімнат. Господиня мала обов’язково бути похилого віку та самотньою. Хлопець приходив до них під виглядом студента, який шукає житло. Молодик намагався розчулити бабусь і зробити так, щоб вони запросили його до помешкання. Ледве жінка переступала поріг будинку, повернувшись спиною до зловмисника, він здійснював напад. Першу потерпілу задушив руками, у другому випадку скористався електричним кабелем.
Холоднокровно розправившись з безпомічними пенсіонерками, він грабував їхні домівки. Не соромився навіть знімати золоті прикраси і з мертвих тіл.
Прикраси здавав у ломбарди, а отримані гроші витрачав на власні потреби. Зокрема, першою покупкою після першого убивства став дорогий мобільний телефон.
Пояснити мотиви своїх вчинків хлопець так і не зміг, виправдовуючись, що і сам не знає, навіщо це зробив.
Кам’янець-Подільський міськрайонний суд розглянув матеріали провадження та визнав підозрюваного винним у вчиненні злочинів, передбачених п.п. 6, 13 ч. 2 ст. 115 «Умисне вбивство» та ч. 4 ст. 187 «Розбій» Кримінального кодексу України і засудив його до довічного позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього