На Хмельниччині засуджено колишнього керівника держпідприємства
Прокуратурою Хмельницької області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо колишнього виконувача обов’язків директора державного підприємства «Закупнянський кар’єр» за обвинуваченням у розтраті державних коштів в особливо великих розмірах.На Хмельниччині засуджено колишнього керівника держпідприємства
Прокуратурою Хмельницької області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо колишнього виконувача обов’язків директора державного підприємства «Закупнянський кар’єр» за обвинуваченням у розтраті державних коштів в особливо великих розмірах.

У суді доведено, що цей посадовець наприкінці 2011 – на початку 2012 років, зловживаючи своїм службовим становищем, на підставі низки фіктивних документів перерахував ТОВ і двом приватним підприємствам з м.Дніпропетровськ 588 тисяч гривень.

Ці кошти держпідприємством було оплачено за нібито придбані в них стрілочні переводи, ремонт техніки та устаткування. Хоча насправді «куплений» товар не поставлявся, а ремонт здійснювався силами самих працівників кар’єру.

Вироком суду першої інстанції колишнього керівника ДП «Закупнянський кар’єр» визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах) КК України.

Йому призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади строком на три роки, з конфіскацією усього
майна, крім житла.

Апеляційний суд, підтримуючи принципову позицію державного обвинувача, залишив без змін зазначений вирок, який уже набрав чинності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього