На Хмельниччині засудженому намагались передати телефони у гречці
Під час огляду посилки, що надійшла на ім’я засудженого Д., який відбуває покарання в Замковій виправній колонії (№58) управління ДПтС України у Хмельницькій області працівникам відділу нагляду і безпеки було виявлено та вилучено два мобільних телефони.На Хмельниччині засудженому намагались передати телефони у гречці
Під час огляду посилки, що надійшла на ім’я засудженого Д., який відбуває покарання в Замковій виправній колонії (№58) управління ДПтС України у Хмельницькій області працівникам відділу нагляду і безпеки було виявлено та вилучено два мобільних телефони.

Дані заборонені предмети знаходилися у прихованому вигляді, один у відеречку із жиром, інший в поліетиленовому пакеті з гречаними пластівцями.

Посилку, яка надійшла до колонії, надіслав громадянин Ш., який згідно з поштовою адресою проживає у місті Києві.

Адміністрацією колонії зібрані необхідні матеріали та направлені до Ізяславського районного суду щодо прийняття рішення відповідно до діючого законодавства.

На Хмельниччині засудженому намагались передати телефони у гречці На Хмельниччині засудженому намагались передати телефони у гречці

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього