На Хмельниччині «засвітили» понад 1740 тіньових найманих працівників
З початку року працівники фіскальної служби Хмельниччини виявили 1740 громадян, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податків. Як результат, до бюджету додатково мобілізовано 48,1 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 188,7 тисячі гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.На Хмельниччині «засвітили» понад 1740 тіньових найманих працівників
З початку року працівники фіскальної служби Хмельниччини виявили 1740 громадян, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податків. Як результат, до бюджету додатково мобілізовано 48,1 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 188,7 тисячі гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За наслідками контрольно-перевірочних заходів 531 залучено фізичних осіб до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.

Загалом за результатами контрольно-перевірочної роботи у 99 суб’єктів підприємницької діяльності виявлено виплату заробітної плати «у конвертах» та інші порушення вимог податкового законодавства. За результатами перевірок, суб’єктам підприємницької діяльності донараховано 4,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій, з яких до бюджету надійшло 1,5 мільйона гривень.

«На сьогодні основним джерелом наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. Тому, питання легалізації заробітної плати залишається досить актуальним, адже від розміру отриманої заробітної плати залежить як рівень соціального захисту людини, так і розвиток міста, області, країни в цілому», – зазначив керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього