На Хмельниччині засіяне поле перетворилося на попелище
І таких загорянь на гектарах трапляється чимало, особливо в літню пору.На Хмельниччині засіяне поле перетворилося на попелище
Чорне попелище – ось в що перетворилося засіяне поле. І таких загорянь на гектарах трапляється чимало, особливо в літню пору.

Найчастіше сценарій такої події розгортається наступним чином: якийсь недобросовісний аграрій вирішив підпалити стерню, проте не думав – не гадав…що вогонь може вмить «перекинутися» на чужі посіви, лісосмуги та навіть будинки. Відтак, через звичайну недбалість можуть постраждати не лише с-г рослини, але і навіть тамтешні жителі.

Втім, надто часто буває , що стебла підпалюють прості люди, інколи пожежі стаються через небезпечні ігри дітлахів. Цим самим і одні, і інші завдають непоправної шкоди аграріям та приватним підприємцям, які «виклали» на засіви мільйони гривень , а то і більше . Тепер замість того, аби збирати хороший урожай, мусять «розгрібати» згарище гектарів.

Варто не забувати, що спалювання стерні та розведення вогнища серед поля є адміністративним правопорушенням, відтак за ігри з вогнем у колоссі доведеться заплатити чималий штраф.

Деталі – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього