На Хмельниччині затримали крадія-гастролера, який обкрадав селян
Серед «трофеїв» крадія – мобільні телефони, які громадяни залишали без нагляду у літніх кухнях, на верандах, велосипед, мотокоса.На Хмельниччині затримали крадія-гастролера, який обкрадав селян
Працівники Ярмолинецького відділення поліції затримали 37-річного мешканця Славутчини, який упродовж липня вчинив низку крадіжок особистого майна у жителів різних сіл району.

В ході розслідування працівники поліції встановили, що наприкінці червня підозрюваний приїхав провідати свого дядька, який мешкає у Ярмолинецькому районі, і під час гостювання вчинив цілу низку крадіжок.

Серед «трофеїв» крадія – мобільні телефони, які громадяни залишали без нагляду у літніх кухнях, на верандах, велосипед, мотокоса.

На Хмельниччині затримали крадія-гастролера, який обкрадав селян

В більшості випадків зловмисник проникав до приміщень шляхом вільного доступу, але, щоб заволодіти велосипедом і косою, вартість яких разом складає понад 2 500 гривень, він зірвав з будівлі навісний замок.

Наразі чоловікові оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених чч.1,2,3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років, повідомляє СК Національної поліції Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього