На Хмельниччині затримали п'яного прокурора - рекетира?
В мережі появилось відео як Правий Сектор разом із Свободою затримали рекетирів з добровольчого батальйону \”Золоті ворота\”, на чолі з п\’яним прокурором із міста Києва, Борувусом Ярославом Васильовичем, які вчинили озброєний напад та пограбували приватного підприємця.На Хмельниччині затримали п'яного прокурора - рекетира?
В мережі появилось відео як Правий Сектор разом із Свободою затримали рекетирів з добровольчого батальйону \”Золоті ворота\”, на чолі з п\’яним прокурором із міста Києва, Борувусом Ярославом Васильовичем, які вчинили озброєний напад та пограбували приватного підприємця.

Генеральна прокуратура має намір провести службове розслідування за фактом проведення слідчих дій у нетверезому стані прокурором у Хмельницькому. Про це сказано в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.
Генеральний прокурор Віталій Ярема доручив провести службове розслідування й зареєструвати кримінальне провадження за фактом протиправних дій слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу прокуратури Києва, молодшого радника юстиції Ярослава Боровуса.
\”За попередньою інформацією встановлено, що під час проведення слідчих дій у Хмельницькому Ярослав Боровус перебував у стані алкогольного сп\’яніння й робив незаконні дії\”, – повідомляє прес-служба Генпрокуратури.
За фактом протиправних дій слідчого призначене службове розслідування.
Генпрокуратура повідомляє, що Боровус у 2007 році був звільнений за власним бажанням з органів прокуратури й працював адвокатом, але з листопада 2014 року був знову зарахований в органи прокуратури.
Під час службової перевірки будуть вивчені причини звільнення й службові характеристики прокурорського працівника за місцем попередньої роботи.
Як повідомляло агентство, Міністерство оборони заявляє, що зафіксовано спроби провокаторів згуртовувати мобілізованих військовослужбовців біля військових комісаріатів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього