Встановлено, що 21-річний підозрюваний обікрав 4 автомобілі у Шепетівці. Наразі перевіряється його причетність ще до десятка подібних крадіжок.
Встановлено, що 21-річний підозрюваний обікрав 4 автомобілі у Шепетівці. Наразі перевіряється його причетність ще до десятка подібних крадіжок.
21-річний житель райцентру раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. Молодик ніде не працював, напевно, тому й вирішив поживитися за чужий рахунок. Ночами він блукав дворами і шукав автомобілі без сигналізації. Викруткою відчиняв дверцята і забирав з салону все цінне — автомагнітоли, відеореєстратори. Знімав також акумулятори. Усе крадене зазвичай збував таксистам.
Правоохоронцям вдалося повернути частину майна потерпілих.
Наразі встановлено, що підозрюваний обікрав 4 автомобілі шепетівчан, проте слідство продовжується і він перевіряється на причетність ще до десятка подібних крадіжок. Максимальне покарання, яке загрожує зловмиснику, — позбавлення волі на строк до 5 років, повідомляють у секторі комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського
Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього