Про це Магнолії-ТВ повідомили у прес-службі ГУ МВС у Хмельницькій області.

Злочинна діяльність угрупування була припинена працівниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області. Згідно вироку суду, усі члени ОЗГ отримали від 2,5 до 6 років позбавлення волі.Про це Магнолії-ТВ повідомили у прес-службі ГУ МВС у Хмельницькій області.

Злочинна діяльність угрупування була припинена працівниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області. Згідно вироку суду, усі члени ОЗГ отримали від 2,5 до 6 років позбавлення волі.

Нещодавно вступив у законну силу вирок Хмельницького міськрайонного суду стосовно учасників організованої злочинної групи з міжрегіональними зв’язками, члени якої з червня по жовтень 2011 року вчинили низку злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, а саме: розповсюджували на території Хмельницької області особливо небезпечний, сильнодіючий наркотичний засіб — героїн. Злочинна діяльність угрупування була припинена працівниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області.

Організатором групи виступила 55-річна жінка, уродженка Житомирської області, яка разом із сім’єю проживала в Хмельницькому. До злочинної діяльності вона залучила свого чоловіка та дочку.

Члени родини отримували від постачальника наркотичний порошок, транспортували його у Хмельницький, де фасували на дози і збували наркозалежним мешканцям міста та області. Вартість 1 грама складала 600-650 гривень.

Отримані кошти члени ОЗГ використовували для винаймання будинку, оплати комунальних послуг, своїх побутових потреб, а також на фінансування подальшої злочинної діяльності, зокрема, для придбання чергових партій героїну, оплати послуг таксі під час поїздок за наркотиками, придбання електронних ваг для зважування наркотиків тощо.

Згідно вироку суду всіх учасників групи визнано винними у вчиненні злочинних діянь, передбачених ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберіганням, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України, а окремих членів ОЗГ — ще по ряду інших статей, та засуджено до позбавлення волі на терміни від 2,5 до 6 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього