45 механічних прицілів до реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» намагалися вивезти з України. Контрабанду накрили співробітники управління Служби безпеки України у Хмельницькій області

На Хмельниччині затримано контрабанду  механічних прицілів до реактивних систем залпового вогню «Град»
На Хмельниччині затримано контрабанду  механічних прицілів до реактивних систем залпового вогню «Град»

45 механічних прицілів до реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» намагалися вивезти з України. Контрабанду накрили співробітники управління Служби безпеки України у Хмельницькій області. Наразі отримувача приладів встановлює слідство.

Служба безпеки України на Хмельниччині викрила та припинила спробу незаконного експорту 45-ти механічних прицілів до реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град». Про це повідомила прес-служба СБУ.

«Наприкінці серпня у зоні Хмельницької митниці під час огляду вантажу за участю працівників СБУ вилучено приціли до «Градів». Згідно із супроводжуючими документами вантаж прямував до однієї з європейських країн», – йдеться у повідомленні.

Відомство зазначило, що представники одного з суб\’єктів зовнішньоекономічної діяльності Києва, без дозволу Державної служби експортного контролю України, намагались перемістити ці прилади, які є товарами військового призначення, через митний кордон України в митному режимі «експорт».

Столичне підприємство порушило закон України, за що понесе відповідальність.

«Отримувача приладів встановлює слідство», – зазначили у прес-службі СБУ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього