На Хмельниччині завершується посів ярих культур
Хід весняно-польових робіт розглянули учасники всеукраїнської селекторної наради, яку провів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський. В регіональній студії Хмельницьку область на заході представляв голова облдержадміністрації Михайло Загородний, його заступник Володимир Кальніченко.На Хмельниччині завершується посів ярих культур
Хід весняно-польових робіт розглянули учасники всеукраїнської селекторної наради, яку провів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський. В регіональній студії Хмельницьку область на заході представляв голова облдержадміністрації Михайло Загородний, його заступник Володимир Кальніченко.

Як було поінформовано в ході наради, на жаль, не всі області встигнуть закінчити весняно-польові роботи до кінця травня. Найбільше з об’єктивних причин відстають Донецька та Луганська області. Крім того, не вкладаються у визначені терміни й інші регіони, де посівна кампанія продовжиться і на початку літа.
Хмельницька область досягла успішних показників – практично завершено посів ярих культур.

Станом на 18 травня агроформуваннями всіх форм власності посіяно 753 тис. га ярих культур, що становить 99% до намічених обсягів. Господарства 15 районів повністю виконали та перевиконали прогнозні завдання з посіву ярини. Залишається недосіяними 500 га у Білогірському районі, 2000 га у Дунаєвецькому, 1840 га в Ізяславському, 425 га у Старокостянтинівському.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього