На Хмельниччині завершується шоста хвиля мобілізації
Шоста хвиля часткової мобілізації, яка стартувала 19 червня, триватиме ще до 17 серпня. Аби проаналізувати хід виконання завдань шостої хвилі у місті Хмельницькому та обговорити, яких заходів необхідно вжити для гідного її завершення, у міській раді провели робочу нараду працівників міського військового комісаріату з керівниками комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор за участю виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернилевського і заступника міського голови Анатолія Нестерука.На Хмельниччині завершується шоста хвиля мобілізації
Шоста хвиля часткової мобілізації, яка стартувала 19 червня, триватиме ще до 17 серпня. Аби проаналізувати хід виконання завдань шостої хвилі у місті Хмельницькому та обговорити, яких заходів необхідно вжити для гідного її завершення, у міській раді провели робочу нараду працівників міського військового комісаріату з керівниками комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор за участю виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернилевського і заступника міського голови Анатолія Нестерука.

Впродовж шостої хвилі мобілізації до війська планують призвати понад 2 тисяч чоловіків з Хмельницької області. Водночас, на сьогодні план мобілізації в області виконано лише на 60%.

«У місті Хмельницькому немає серйозної проблеми в плані мобілізації. Фактично в рамках шостої хвилі залишилося мобілізувати 15 чоловік. Якщо ми це довиконаємо, то практично справимося із поставленим для нас завданням», – сказав під час наради Костянтин Чернилевський.

Аналізуючи стан виконання мобілізаційних завдань по кожному окремому комунальному підприємству міста, керівник міста відзначив, що переважна більшість працівників підприємств сумлінно поставилася до доведених військкоматом завдань, а ЖКК «Будівельник» навіть перевиконав план, замість доведених 4 чоловік готовність захищати цілісність і незалежність держави виявили 8 чоловік. З бажанням боронити країну добровільно у військкомат з’явився дев’ятнадцятирічний працівник КП «Хмельницькводоканал».

Водночас, керівники підприємств звертали увагу на те, що учасниками АТО вже стали працівники важко замінних професій, такі як зварювальники, теслі, двірники та інші, що може негативно вплинути на стан самих підприємств. Тому, аби не порушувати роботу підприємств, наголошували на дотриманні встановленої норми призиву – не більше 30% особового складу та необхідності формування резерву фахівців.

Учасники наради обговорили питання щодо подальшої взаємодії та координації дій комунальних підприємств та військового комісаріату в рамках шостої хвилі мобілізації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього