На Хмельниччині жінка відзначила свій сторічний ювілей
16 листопада жителька с.Оринин Кам\’янець-Подiльського району Олійник Марія Савівна відзначила сторічний ювілей.На Хмельниччині жінка відзначила свій сторічний ювілей
16 листопада жителька с.Оринин Кам\’янець-Подiльського району Олійник Марія Савівна відзначила сторічний ювілей. Привітати ювілярку зі святом приїхали заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, голова районної ради Борис Бец, помічник депутата Верховної Ради України Володимира Мельниченка Ірина Камінська та сільський голова Валер’ян Мокрицький, які вручили Марії Савівніцінні подарунки і квіти та побажали багато здоров’я і довгих років життя, повідомляють на сайті облдержадміністрації.
Народилася Марія Олійник в с.БережанкаЧемеровецького району і майже все життя жила і працювала в місцевому колгоспі ім. «Леніна» спочатку ланковою, а потім перейшла на роботу комірника. Пережила голод 1932-1933 років та Другу світову війну. Після заміжжя народила двох синів, які, на жаль, до ювілею матері сьогодні не дожили. По завершенні війни та лікуванні у госпіталі від поранень чоловік Прокоп додому не повернувся, тож ростити синів прийшлося самотужки. За словами Марії Савівни, хоча й нелегко прийшлося в житті, але не нарікає, бо лише дякуючи постійній праці їй вдалося прожити стільки років. Так саме говорить ї її молодша невістка Євгенія Тимофіївна, з якою ювілярка проживає в Оринині останніх 10 років. Євгена Тимофіївна сказала: « Мені дуже повезло з свекрухою. Вона дуже спокійна, добра і чуйна людина. Ми ніколи з нею не сварилися і завжди маємо повне взаєморозуміння та взаємопідтримку. Я хочу, щоб нею ще довго раділи всі ми, особливо 5 онуків та 8 правнуків».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього