На Хмельниччині жінку-інваліда систематично обкрадали впродовж року
Коли потерпіла виявила зникнення грошей, одразу звернулася до правоохоронців, які оперативно встановили підозрюваних.На Хмельниччині жінку-інваліда систематично обкрадали впродовж року
Коли потерпіла виявила зникнення грошей, одразу звернулася до правоохоронців, які оперативно встановили підозрюваних.
Ще у серпні 2013 року донька найняла для свого 89-річного батька та 62-річної сестри, яка хворіє на епілепсію, доглядальницю. Впродовж року жінка справно виконувала свої обовֹ’язки, а у червні 2014-го скоїла першу крадіжку, повідомляють у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.
Банківські картки, на які потерпіла отримувала пенсійні виплати, разом з пін-кодами вона тримала у замкненій шухляді, а ключ носила на шиї. Коли у жінки траплявся черговий напад, вона на деякий час втрачала свідомість. Цим і вирішила скористатися зловмисниця. У цей час вона брала ключ, діставала картки і знімала з них гроші. Зазвичай це відбувалося після чергового надходження пенсійних виплат. Після скоєння крадіжки зловмисниця повертала все на свої місця.
Такі регулярні знімання коштів тривали впродовж року, аж поки потерпіла не виявила зникнення грошей і не заблокувала картки та не звернулась до правоохоронців.
Провівши оперативні заходи, працівники Летичівського райвідділу міліції встановили, що до крадіжок причетна 55-річна жінка, яка доглядала за потерпілою та її батьком. До злочинної діяльності вона залучила і свого 61-річного чоловіка, якому декілька разів передавала картки для того, щоб він зняв готівку. Загалом впродовж року подружжя злодіїв зняло з карток потерпілої близько 28 тисяч гривень.
Наразі жінці оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 357 «Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження» та ч. 1, 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Її чоловікові також доведеться відповідати за вчинення крадіжок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього