На Хмельниччині злодійкуваті посадовці на непрозорих тендерах завдали державі збитків на 14 мільйонів гривень
Проти посадовців почато 10 кримінальних розслідуваньНа Хмельниччині злодійкуваті посадовці на непрозорих тендерах завдали державі збитків на 14 мільйонів гривень
З початку року відносно службових осіб підприємств-переможців державних закупівель та отримувачів державних коштів співробітниками підрозділу по боротьбі з відмиванням доходів Державної фіскальної служби Хмельницької області складено 33 висновки щодо можливого вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних з розкраданням та подальшою легалізацією доходів.

За результатами складених матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення 10 кримінальних правопорушень. З них 5 – за статтею 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів), 2 – за статтею 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та 3 – за статтею 209 КК України (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом).

Як зазначають провідні фахівці підрозділу по боротьбі з відмиванням «брудних» коштів, на теренах Хмельниччини сферою економіки, яка вражена протиправною діяльністю ділків, що прагнуть увірвати з бюджету кошти, залишається будівництво. Саме у цій галузі симбіоз тіньових оборудок та корупції нерідко призводить до вимивання бюджетних коштів. Щоправда, оптимізм тут вселяють чіткі кроки українського суспільства з протидії корупції та розкраданню народних коштів.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Літак, який вчора розбився під час зрошування поля, належить фірмі нардепа Лабазюка

Учора близько опівдня поблизу села Трительники Волочиського району