На Хмельниччині зловмисник проникнув у квартиру представившись працівником «Хмельницькгазу»
Під приводом перевірки газової плити чоловік зайшов до помешкання, але жодних документів не пред’явив. Потім попросив у бабусі паспорт. Скориставшись тим, що господиня відволіклася, він непомітно дістав пляшку з-під пива і накинувся з нею на пенсіонерку. Бив, аж поки пляшка не розбилась. Далі продовжив екзекуцію за допомогою стільця. Коли ж власниця квартири втратила свідомість, розбійник зняв з неї золоті сережки та перстень і втік з місця злочину.На Хмельниччині зловмисник проникнув у квартиру представившись працівником «Хмельницькгазу»
Під приводом перевірки газової плити чоловік зайшов до помешкання, але жодних документів не пред’явив. Потім попросив у бабусі паспорт. Скориставшись тим, що господиня відволіклася, він непомітно дістав пляшку з-під пива і накинувся з нею на пенсіонерку. Бив, аж поки пляшка не розбилась. Далі продовжив екзекуцію за допомогою стільця. Коли ж власниця квартири втратила свідомість, розбійник зняв з неї золоті сережки та перстень і втік з місця злочину.

— Завдяки проведеним негласним оперативно-розшуковим діям нам вдалося встановити особу зловмисника, — розповідає тимчасово виконуючий обов’язки начальника Хмельницького міськвідділу міліції Валерій Онісьєв. — Ним виявився 31-річний мешканець Волочиського району. Зараз цей чоловік перебуває під вартою. Як повідомляє СЗГ УМВС України в Хмельницькій області, йому доведеться відповідати перед законом згідно ч. 3 ст. 187 «Розбій» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього