На Хмельниччині змагалися сільські пожежники
З зв’язку з проведенням децентралізації та реформ у самій службі місцеві рятувальні дружини пройшли перевірку.На Хмельниччині змагалися сільські пожежники
В зв’язку з проведенням децентралізації та реформ у самій службі місцеві рятувальні дружини пройшли перевірку. Кращих відзначили комплектами одягу та подарунками. А навчально-методичні збори з районними керівниками складалися не лише з теорії, а й практичних завдань.

Ціла комісія обласних надзвичайників з’ясовувала, яка ж сільська команда вогнеборців найкраща. І переможців таки знайшли – село Самчики Старокостянтинівського району. Місцевий керівник пожежників навіть отримав за перше місце каски.

Та і решта команд довели – хоча матеріальне забезпечення не ідеальне, та рятувати і людей, і майно сил та засобів вистачить. Разом з тим з керівниками сільських пожежних дружин провели ще практичні заняття.

Як показав огляд техніки місцевої пожежної охорони, парк спецзасобів потребує значного оновлення. Поки ж у подарунок керівники вогнеборців у районах отримали 40 комплектів захисного одягу.

Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього