На Хмельниччині знищили мінометну міну
24 вересня сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вилучили та на спеціально відведеному майданчику знищили 82 мм мінометну міну часів Другої світової війни.На Хмельниччині знищили мінометну міну
24 вересня сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вилучили та на спеціально відведеному майданчику знищили 82 мм мінометну міну часів Другої світової війни.

Вибухонебезпечний предмет був знайдений напередодні слухачами Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби під час виїзних занять поблизу колишньої ракетної частини на території Давидковецької сільської ради Хмельницького району. Про місцезнаходження боєприпасу працівник училища повідомив на пункт зв’язку 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Загалом, на території області піротехніки вилучили та знищили 911 застарілих вибухонебезпечних предметів.

Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону – 101!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього