На Хмельниччині знову дешевий хліб
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повідомляє – виробники хліба та хлібобулочних виробів Хмельницької області знизили ціни на продукцію.На Хмельниччині знову дешевий хліб
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повідомляє – виробники хліба та хлібобулочних виробів Хмельницької області знизили ціни на продукцію.

Як писала раніше Подільська.info, Відділення рекомендувало 10 суб’єктам господарювання утриматись від дій, що можуть спричинити необґрунтоване підвищення цін на хліб та хлібобулочні вироби та містити ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.
Під час проведення дослідження встановлено, що підняття цін виробниками хліба відбулось через зростання витрат на електроенергію, газ природній, паливно-мастильні матеріали, сировину (олію, цукор, борошно, дріжджі).
Розглянувши рекомендації, учасники ринку знизили оптові ціни на хліб і хлібобулочні вироби на 1,5-15 відсотків.
Зокрема, вартість хліба житньо-пшеничного круглого знизилась на 4 – 14,4 відсотки, хліба пшеничного – на 14,7 відсотків, батона нарізного – на 5 – 6,8 відсотків.
Відділення продовжує відстежувати ситуацію на ринку хліба та хлібобулочних виробів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього