Разом їх об\’єднала група компаній Вітагро. Тутешні аграрії продемонстрували партнерам чим живе їх господарство.
На Хмельниччині зустрілися трудівники поля з усієї України та ближнього зарубіжжяРазом їх об\’єднала група компаній Вітагро. Тутешні аграрії продемонстрували партнерам чим живе їх господарство.

Вони вкотре приїздять до Подільського краю, аби почерпнути досвіду та поділитися власним. Тут хлібороби з усієї України та сусідньої Молдови мають змогу оглянути поля своїх партнерів по бізнесу, дізнатися про особливості застосування того чи іншого препарату. Вітагрівці демонструють посіви ярих та озимих культур на Городоччині та Чемеровеччині. Технології та сприятлива погода свою справу зробили. Цьогоріч врожаї обіцяють бути щедрими.

У тутешні чорноземи висаджують сорти як вітчизняних виробників, так і зарубіжних. Найперспективніші з них впроваджують у власне виробництво та пропонують іншим господарникам. «VITAGRO» обробляє понад 50 тисяч гектарів землі і науковий підхід при таких обсягах – гостра необхідність.

Частина продукції Вітагро – зерно із власного насіннєвого заводу під торговою маркою Семеліта. Досвідченні аграрії знають: якісне насіння – одна із основних передумов майбутнього гарного врожаю.

Навіть дощ не спинив бажання побачити, якими є посіви сої, ріпаку, інших культур, а також почути прогнози спеціалістів щодо очікуваної врожайності. Постійне удосконалення, впровадження нових технологій і дотримання сівозміни – обов’язкові вимоги господарювання.

Партнери по бізнесу з Молдови з вітагрівцями співпрацюють вже як три роки. Їх продукцію, а ще насіння, засоби захисту застосовують у себе в господарстві. На результати не нарікають, урожаями задоволені.

Задоволенні співпрацею і подільські виробники. Вони відзначають практичну користь від проведення Дня поля. І багато цікавого дізналися, і подивилися як застосовувати це на практиці.

Високоврожайний посівний матеріал «VITAGRO», надійний захист посівів, агрономічний супровід, допомога компанії у збиранні зернових, бобових культур, цукрового буряка, пропозиції щодо техніки, забезпечення запчастинами – усі ці складові вказують аграріям шлях до успіху.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього