На Хмельниччини громаді повернуто незаконно орендовані землі вартістю понад 15 млн гривень
На задоволення позовних вимог Шепетівського міжрайонного прокурора, міськрайонний суд визнав недійсними накази Головного управління Держземагентства в області, розпорядження місцевої райдержадміністрації та укладені на їх підставі договори оренди більше 860 га землі.На Хмельниччини громаді повернуто незаконно орендовані землі вартістю понад 15 млн гривень
На задоволення позовних вимог Шепетівського міжрайонного прокурора, міськрайонний суд визнав недійсними накази Головного управління Держземагентства в області, розпорядження місцевої райдержадміністрації та укладені на їх підставі договори оренди більше 860 га землі.
Відповідно до вказаних документів, місцева жителька неправомірно отримала в оренду землі сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства як фізична особа – тобто безоплатно. Хоча згідно із законодавством земельні ділянки для таких цілей повинні надаватись лише за результатами проведення процедури аукціону. Крім того, ці землі протиправно надані не єдиним масивом, а окремими ділянками на території кількох сільрад.
Відтак, за позовом прокуратури рішенням суду територіальній громаді Шепетівського району із незаконного користування повернуто землі вартістю понад 15 мільйонів гривень.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього