29 жовтня в райцентрі Нова Ушиця на Хмельниччині поховали 56-річну Антоніну Якубовську. Її біля мосту через Південний Буг у Хмельницькому збив 29-річний місцевий житель \”фіатом\”. Перебігала дорогу в невстановлену місці. Якубовська мала туристичну фірму \”Круїз\”.29 жовтня в райцентрі Нова Ушиця на Хмельниччині поховали 56-річну Антоніну Якубовську. Її біля мосту через Південний Буг у Хмельницькому збив 29-річний місцевий житель \”фіатом\”. Перебігала дорогу в невстановлену місці. Якубовська мала туристичну фірму \”Круїз\”.
На Хмельничині поховали збиту фіатом Антоніну Якубовську, яка мала туристичну фірму і могла затримати поїзд ради туристичних групп

— Тоня була на дні народження в нашого головного бухгалтера, — каже працівниця фірми Стелла. — Вдень подзвонила мені, сказала, що не хоче сидіти за столом, бо на вулиці тепла погода. Із святкування пішла найперша. Об 11-й вечора подзвонила її невістка. Сказала, що Тоню везуть у морг.
Організовувала поїздки до Карпат. Проводила екскурсії.
— Жила Карпатами, бувала там двічі на тиждень. Казала: \”Коли стану старою і немічною, куплю собі хатинку в горах\”. Недавно був випадок, що кримська група, яка їздила без Тоні, спізнилася на поїзд. І вона його затримала на 10 хвилин. На фірмі є дві книжки подяк. Усі списані подяками Тоні.
В Антоніни Якубовської залишилися сини, Микола та Олександр, і двоє онуків від старшого сина. Із чоловіком розлучилася 10 років тому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього