На Хмельничинні – чергове зловживання "Укрпошти"


На Хмельниччині попереджено заволодіння більше третиною мільйона гривень коштів державного підприємства

На Хмельничинні – чергове зловживання "Укрпошти"


Прокуратурою Хмельницької області, за матеріалами управління СБУ в області, розпочато кримінальне провадження за фактами закінченого замаху на заволодіння чужим майном у великих розмірах (ч.2 ст.15; ч.4 ст.191 КК України) та службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст. 366 КК України), службовими особами дирекції УДППЗ «Укрпошта» та одного із товариств з обмеженою відповідальністю.

Встановлено, що в грудні минулого року вказані особи внесли до акту приймання робіт з ремонту приміщення Славутського відділення цього держпідприємства неправдиві відомості про нібито виконані будівельні роботи на суму 353 тис. гривень та склали фальшиву довідку про їх вартість.

Незважаючи на те, що належний ремонт приміщення не було здійснено, службові особи дирекції «Укрпошти» з метою перерахування вказаної суми товариству передали підроблені документи до фінансової інспекції, яка відмовила у погодженні цієї оплати.

Таким чином вдалось попередити безпідставне отримання ТОВ державних коштів за неіснуючі ремонтні роботи.

Кримінальне провадження для подальшого досудового розслідування спрямовано в ГУНП в області.

Раніше, прокуратурою області розпочато кримінальне провадження щодо зловживання службовим становищем і службового підроблення посадовцями УДППЗ «Укрпошта» та ще одного ТОВ, що призвело до зайво виплачених з бюджету близько 400 тис. гривень http://khmel.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=165943&fp=30

Залиште коментар

Також по темі

У Борисполі затримано прокурора-хмельничанина Суса. Погорів на автівці, що зареєстрував на хмельницьку бабусю

Вчора правоохоронці затримали колишнього заступника начальника Департаменту з