На Хмельничинні за хабар затримано чиновника міграційної служби
Набрав законної сили вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду щодо колишнього начальника міського відділу Управління Державної міграційної служби (ДМС) України в області за одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України).На Хмельничинні за хабар затримано чиновника міграційної служби
Набрав законної сили вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду щодо колишнього начальника міського відділу Управління Державної міграційної служби (ДМС) України в області за одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України).

Державним обвинуваченням, яке здійснювала прокуратура області, в суді доведено, що посадовець погодився допомогти місцевому мешканцю терміново виготовити паспорт громадянина України замість втраченого. Свої «послуги» начальник міграційного підрозділу оцінив у 500 гривень, під час отримання яких його було викрито правоохоронцями.

За вироком суду винному призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в органах ДМС, з іспитовим строком на 1 рік.

Крім того, засудженого звільнено з посади та позбавлено відповідного рангу державного службовця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього