На Хмельницький національний університет чекає другий тур виборів ректора
Конкурують Микола Скиба та Георгій Параска. Саме вони стали лідерами виборчих перегонів.На Хмельницький національний університет чекає другий тур виборів ректора
Конкурують Микола Скиба та Георгій Параска. Саме вони стали лідерами виборчих перегонів.

2 години лічильна комісія рахувала голоси . Всього участь у голосування взяло 794 особи. Невикористаних бюлетенів назбиралось аж 83. Весь процес відбувався під пильним наглядом громадських спостерігачів, представника міністерства та самих кандидатів. Чи не найбільше переживав Георгій Параска. Він від самого ранку тупцював залом. Його опонент, Оксана Поморова, з’явилася тільки після закриття дільниці. А от Микола Скиба прийшов лише проголосувати. Чи то мав нагальніші питання, чи був упевнений у своїй перемозі. Але саме він став лідером перегонів.

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, такі результати не стали сюрпризом для Оксани Поморової. А от Георгій Параска сподівався перемогти. Каже, і зміг би це зробити, якби на колектив не тиснув теперішній ректор. Однак, все ж задоволений результатом. І готовий у другому турі довести, що саме він – той єдиний, хто зможе розвивати виш.

За виборами ректора, які, до речі, у ХНУ проходять вперше, уважно спостерігав представник від Міністерства освіти і науки. Каже, дебют вдався.

Тож тепер у виші готуватимуться до другого туру виборів. Все тому, що жоден з кандидатів не набрав 50% голосів. Коли у навчальному закладі відбудуться наступні перегони – визначатиме міністерство.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього