На хмельницький Євромайдан просять не нести готові страви, бо бояться провокаційНа хмельницькому євромайдані годують і пригощають чаєм. Однак, у допомогу від хмельничан готові страви не приймають.На хмельницький Євромайдан просять не нести готові страви, бо бояться провокаційНа хмельницькому євромайдані годують і пригощають чаєм. Однак, у допомогу від хмельничан готові страви не приймають.
– Ми просимо хмельничан не приносити готові страви. Якщо ви бажаєте допомогти, то ліпше принесіть продукти, ми самі зготуємо, – каже речник штабу національного спротиву Олексій Голеншин. – Це робиться не тому, що нам не потрібна допомога, а щоби уникнути провокацій. Ми ж не знаємо, якою є якість їжі, яку нам принесуть. І не можемо це давати людям.

Допомогти учасникам євромайдану у Хмельницькому та Києві можна на майдані Незалежності. Продукти та гроші приймають у наметі біля пам\”ятника, а також у приміщенні штабу по Гагаріна, 18 (приймальня громадян, за дошкою пошани \”Кращі люди Хмельниччини\”)

Також штаб відкрив рахунок, на який можна перерахувати пожертви. Публікуємо реквізити:

Приватбанк, МФО 305299, ЄДПРОУ 14360570, номер рахунку 29244825509100. Панасюк Василь Миколайович, ІПН 1969316336, номер картки 5168 7420 6337 7422

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього