В результаті сьогодні продавці на хмельницькому оптовому ринку «Дубово» змушені збувати яблуко низької якості від 4 грн/кг (0,24 євро/кг), тоді як ще в кінці минулого робочого тижня ціна на яблука на даному ринку не опускалася нижче 8 грн/кг (0,47 євро/кг)

На Хмельницькому оптовому ринку «Дубово» різко обвалилась ціна на яблукоНа Хмельницькому оптовому ринку «Дубово» різко обвалилась ціна на яблуко

Як повідомляють учасники ринку, в Хмельницькому різко знизилася оптова ціна на яблуко невисокої якості з українських господарств.

Причиною такої цінової тенденції, на думку трейдерів, стало збільшення пропозиції некондиційного яблука, в той час як попит на цю продукцію залишається досить помірним.

В результаті сьогодні продавці на хмельницькому оптовому ринку «Дубово» змушені збувати яблуко низької якості від 4 грн/кг (0,24 євро/кг), тоді як ще в кінці минулого робочого тижня ціна на яблука на даному ринку не опускалася нижче 8 грн/кг (0,47 євро/кг). Тим часом, оптова ціна на яблуко вищого сорту на ринку Хмельницького залишається стабільною і, як і минулого тижня, доходить до 10 грн/кг (0,59 євро/кг).

При цьому варто відзначити, що на початку серпня 2013 яблуко на оптовому ринку «Дубово» відвантажували кілька дорожче, і ціна на ці фрукти часто не опускалася нижче 5 грн/кг (0,29 євро/кг).

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту