На Хмельницькому вокзалі незаконно встановили старенький «пазік» для продажу кави і чаю
«Сoffee-bus» на залізничному вокзалі встановлений незаконно і його, можливо, приберутьНа Хмельницькому вокзалі незаконно встановили старенький «пазік» для продажу кави і чаю
Старенький «пазік», у якому лише кілька днів продають каву, чай і тортики, можуть закрити через відсутність будь-яких дозволів.
Кілька днів тому перед залізничним вокзалом з’явився «Сoffee-bus» – старенький «пазік», пофарбований в червоний колір, з написом «Подорож у минуле» та інформацією про площу, густоту населення і назву Хмельницького.

«Автобус у робочому стані. Можливо, незабаром його припаркують вже на іншій вулиці міста. Все залежить від власника, проте поки нічого не відомо, адже ми щойно відкрились», – визираючи з-за стійки, розповідає продавець.
Міська влада не проти таких арт-об’єктів, якщо вони функціонують без порушення законодавства. За словами секретаря Хмельницької міської ради Костянтина Чернилевського, автобус-кав’ярня встановлена на території стоянки незаконно. До того ж, під знаком «Стоянка для інвалідів».

«Територію, де стоїть автобус, надали підприємцю для облаштування автостоянки. Дозволів на здійснення іншої діяльності не надавали. Про те, що там торгуватимуть будь-чим, мови не було. Однозначно, автобус там поставили без дозволу на торгівлю, ще й припаркували на місці стоянки для інвалідів, прямо під знаком!» – каже секретар міської ради Костянтин Чернилевський.

В управлінні торгівлі про нову торгову точку й взагалі – ні сном ні духом.
«Очевидно, цей автобус – засіб пересувної дрібно-роздрібної торгівлі. Торгувати йому можна в тих місцях, які спеціально визначені для цього міською радою. Стоянка біля залізничного вокзалу не є таким місцем. Жодних дозволів управління не давало», – пояснює начальник управління торгівлі Валентина Москалюк.

Розміщення засобів пересувної дрібно-роздрібної торгівлі має здійснюватись з урахуванням Правил дорожнього руху. За словами Костянтина Чернилевського, управління транспорту та зв’язку вже отримало завдання вивчити юридичну сторону питання. Якщо «кав’ярня» розміщена біля вокзалу незаконно, її приберуть.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього