На хмельницькому Євромайдані ночували 8   людейЗ 9 на 10 грудня пройшло вже третє нічне чергування на хмельницькому Євромайдані. На нічну вахту заступили: Тетяна (21), Юрій (33), Володимир (22), Дмитро (21), Володимир (23), Вадим (20), Андрій Анатолійович (40) та найстарший активіст – Володимир Анатолійович (56).

– Заступили на варту о сьомій годині вечора, чергували до дев’ятої години ранку, – каже активіст хмельницького євромайдану Андрій Трубаєнко. – Ми ночуємо тут, щоб не було ніяких провокацій, не зривали прапори і на майдані було спокійно.На хмельницькому Євромайдані ночували 8   людейЗ 9 на 10 грудня пройшло вже третє нічне чергування на хмельницькому Євромайдані. На нічну вахту заступили: Тетяна (21), Юрій (33), Володимир (22), Дмитро (21), Володимир (23), Вадим (20), Андрій Анатолійович (40) та найстарший активіст – Володимир Анатолійович (56).

– Заступили на варту о сьомій годині вечора, чергували до дев’ятої години ранку, – каже активіст хмельницького євромайдану Андрій Трубаєнко. – Ми ночуємо тут, щоб не було ніяких провокацій, не зривали прапори і на майдані було спокійно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього