Стелу з фотографіями Героїв Майдану відкрили на заводі «Темп» на проспекті Миру. Попри те, що на заводі є прохїдна, усіх бажаючих обіцяють пускати до пам\’ятки
На хмельницькому заводі з’явилася стела пам’яті Небесній сотні за 20 тисяч гривеньНа хмельницькому заводі з’явилася стела пам’яті Небесній сотні за 20 тисяч гривень
Стелу з фотографіями Героїв Майдану відкрили на заводі «Темп» на проспекті Миру. Попри те, що на заводі є прохїдна, усіх бажаючих обіцяють пускати до пам\’ятки.

На вшанування пам’яті полеглих за волю України витратили близько 20 тисяч гривень, говорить голова правління підприємства Іван Праворський.

На хмельницькому заводі з’явилася стела пам’яті Небесній сотні за 20 тисяч гривень

– Ми вирішили таким чином вшанувати наших побратимів, які віддали своє життя за наше майбутнє, щоб скинути той режим та страшну неправду, яка панувала в країні, – говорить промисловець. – Для мене це святе, як і для кожного з нас. Ідея виникла ще у лютому, а ствердилися ми в тому, що це потрібно зробити, коли почали допомагати нашій українській армії.
Як зазначає керівник \”Темпу\”, допомагають військовим постійно.
– 50 тисяч ми перерахували на потреби армії, а у квітні пожертвували одноденний заробіток на потреби нашої Національної академії Державної прикордонної служби – 35 тисяч гривень, знову ж, на 10 тисяч дали їм фарби, а сьогодні по розпорядженню голови обласної адміністрації обшиваємо одну з машин, яка поїде на Схід України, для нашого хмельницького батальйону, який захищає рубежі. Це теж десь близько 30 тисяч, – каже Іван Праворський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього