На Хмельницькій АЕС проведуть протиаварійне тренування
21 травня 2015 року на Хмельницькій АЕС буде проведено загальностанційне протиаварійне тренування з ліквідації умовної аварії. Тренування відбудеться згідно з графіком проведення протиаварійних тренувань аварійних груп та бригад та відповідно до вимог «Методики по підготовці, організації та проведенню протиаварійних тренувань у відокремлених підрозділах ДП «НАЕК «Енергоатом».На Хмельницькій АЕС проведуть протиаварійне тренування
21 травня 2015 року на Хмельницькій АЕС буде проведено загальностанційне протиаварійне тренування з ліквідації умовної аварії. Тренування відбудеться згідно з графіком проведення протиаварійних тренувань аварійних груп та бригад та відповідно до вимог «Методики по підготовці, організації та проведенню протиаварійних тренувань у відокремлених підрозділах ДП «НАЕК «Енергоатом».

До тренування буде залучено персонал аварійних груп і бригад ВП ХАЕС, сили й засоби військової частини з охорони ХАЕС, спеціалізованої медико-санітарної частини м. Нетішин, особовий склад 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

Під час тренування буде перевірено готовність і відпрацьовано дії керівного складу, оперативного персоналу, групи інженерної підтримки, персоналу аварійних груп і бригад атомної станції до реагування у разі виникнення аварій чи надзвичайних ситуацій, організації робіт з їх локалізації , а також ліквідації їх наслідків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього