На Хмельницькій АЕС працює місія технічної підтримки
З 10 по 15 квітня на Хмельницькій АЕС працює місія технічної підтримки Московського Центру Всесвітньої Асоціації Операторів АЕС (ВАО АЕС МЦ) за напрямком «Методологія дистанційного навчання».На Хмельницькій АЕС працює місія технічної підтримки
З 10 по 15 квітня на Хмельницькій АЕС працює місія технічної підтримки Московського Центру Всесвітньої Асоціації Операторів АЕС (ВАО АЕС МЦ) за напрямком «Методологія дистанційного навчання».
За словами радника ВАО АЕС Олега Семененка, місія організована за запитом Хмельницької АЕС з метою передачі позитивного досвіду організації дистанційного навчання країн, що є лідерами у даній галузі. До складу місії залучені експерти інституцій із США, Швеції, Словаччини та Росії з найвищим рівнем організації дистанційного навчання.
Вітаючи учасників місії, генеральний директор Микола Панащенко розповів про історію будівництва Хмельницької АЕС, показники роботи, радіаційні параметри у зоні розташування станції та про заходи з підвищення безпеки енергоблоків. Микола Сергійович зазначив, що частота помилок персоналу, які призводять до порушень у роботі енергоблоків, знизилась у дев’ятнадцять разів за останні одинадцять років, що безпосередньо пов’язано із введенням на повну потужність навчально-тренувального центру та повномасштабного тренажеру блочного щита управління.
Під час місії учасники розглянуть питання організації дистанційного та змішаного навчання персоналу АЕС, розробки учбово-методичних матеріалів, особливості підготовки тьюторів (інструкторів), а також проблемні питання впровадження такого виду навчання.
У обговоренні беруть участь фахівці навчального-тренувального центру, основних цехів та підрозділів Хмельницької АЕС, а також представники інших АЕС України. До роботи місії залучено і представників молодіжного руху ВАО АЕС.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього