На Хмельницькій АЕС впровадили міжнародний проект з удосконалення підготовки експлуатаційного персоналу
19 грудня 2014 року на Хмельницькій АЕС проведено семінар за проектом ІСЯБ U1.05/08 T4 «Вдосконалення підготовки експлуатаційного персоналу АЕС»На Хмельницькій АЕС впровадили міжнародний проект з удосконалення підготовки експлуатаційного персоналу
19 грудня 2014 року на Хмельницькій АЕС проведено семінар за проектом ІСЯБ U1.05/08 T4 «Вдосконалення підготовки експлуатаційного персоналу АЕС». У підсумковому семінарі взяли участь представники Єврокомісії, ТОВ«ПРОАТОМ»(Україна), фірми ONET Technologies (Франція), компанії JSО (Німеччина), провідні фахівці ДП «НАЕК «Енергоатом» та АЕС України.
В рамках зустрічі генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко привітав учасників із завершенням важливого проекту, зауваживши, що його впровадження дозволить вдосконалити підготовку персоналу, та є запорукою надійної та безпечної роботи енергетичного об’єкту.
Проект із створення навчальних систем для персоналу АЕС реалізовано в рамках програми ІСЯБ (Інструмент співробітництва у галузі ядерної безпеки). Він стартував на Хмельницькій АЕС у 2011 році. Протягом даного періоду на станції було проведено низку нарад та семінарів. Зокрема, інструктори і персонал технічної підтримки навчально-тренувального центру (НТЦ) ХАЕС вивчали можливості і особливості застосування програмно-апаратного комплексу автоматизованої системи реєстрації тренажерних занять (АСРТЗ) на повномасштабному тренажері блочного щита управління, а також вчилися створювати і супроводжувати комп’ютерні навчальні системи для навчання польових операторів ( КНСПО).
Презентуючи роботу, ключовий експерт проекту Володимир Кулічкін розповів, що застосування програмно-апаратного комплексу системи реєстрації тренажерних занять дозволить створювати комп’ютерні навчальні системи з використанням технологій віртуальних просторів.
Підсумовуючи результати майже чотирьохрічної праці, керівник проекту Ерік Ле Гуез зауважив, що даний проект є унікальним, тому що він адаптований під потреби Хмельницької АЕС та в ньому застосовано найсучасніші інформаційні технології.
Особливістю програм ІСЯБ є їх актуальність для всіх атомних електростанцій України і є важливою передумовою поширення результатів на всю ядерну галузь держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього