На Хмельницькій АЕС завершила роботу місія технічної підтримки
Місію організовано на запит Хмельницької АЕС з метою передачі позитивного досвіду організації дистанційного навчання із залученням найкращих світових експертів.На Хмельницькій АЕС завершила роботу місія технічної підтримки
Місія технічної підтримки Всесвітньої Асоціації Операторів АЕС (ВАО АЕС), працювала на Хмельницькій АЕС з 10 по 14 квітня цього року за напрямком діяльності «Методологія дистанційного навчання». Серед учасників місії – експерти із США, Швеції, Словаччини та Росії.
Місію організовано на запит Хмельницької АЕС з метою передачі позитивного досвіду організації дистанційного навчання із залученням найкращих світових експертів.
Досвід чотирьох країн в галузі дистанційного навчання, лідерів даного напрямку діяльності, а також напрацювання колег із Южно-Української та Рівненської атомних станцій був представлений для фахівців навчального-тренувального центру, основних цехів та підрозділів Хмельницької АЕС.
«Переваги дистанційного навчання очевидні, адже одночасно можна охопити велику кількість персоналу, який знаходиться в різних місцях», – прокоментував тематику навчання експерт зі Словаччини Юрай Марек (Juraj Marec).
В рамках місії учасники розглянули питання та обмінялися досвідом з організації впровадження дистанційного та змішаного навчання персоналу АЕС, розробки учбово-методичних матеріалів та підготовки інструкторів.
Підсумовуючи роботу місії, заступник головного інженера із підготовки персоналу ВП ХАЕС Володимир Ісупов зазначив, що мозговий штурм дистанційного навчання розпочато вдало, попереду нові випробування та наполеглива праця, адже отриманий багаж знань потрібно постійно оновлювати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього