На Хмельницькій атомній проходить Міжнародний молодіжний форум
У Форумі беруть участь представники молодi пiдприємств атомної галузі, наукових установ та освітніх закладів України та зарубіжжя.На Хмельницькій атомній проходить Міжнародний молодіжний форум
9-12 червня на Хмельницькій АЕС проходить II Міжнародний молодіжний Форум Українського ядерного товариства (УкрЯТ) з нагоди Дня науки України. Ініціатори та організатори Форуму Українське ядерне товариство, Національний університет «Острозька академія» та ВП «Хмельницька АЕС».

У Форумі беруть участь представники молодi пiдприємств атомної галузі, наукових установ та освітніх закладів України та зарубіжжя: Українського ядерного товариства, НаУ «Острозька Академія», НТУУ «КПІ», Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської (Польща), Всесвітньої асоціації організацій експлуатуючих АЕС (ВАО АЕС), Державний науково-технічний центр ядерної та радіаційної безпеки, Державне підприємство \”Державний науково – інженерний центр систем контролю і аварійного реагування\”, Східний гірничо – збагачувальний комбінат, ДСП «Чорнобильська АЕС», ПАТ «Турбоатом», ДП «НАЕК «Енергоатом», Запорізька АЕС, Південно-Українська АЕС, Рівненська АЕС, ВП НТЦ ДП «НАЕК «Енергоатом».

Головне завдання форуму – всебічне та об’єктивне дослідження ролі та впливу атомної енергетики в регіоні її розташування з позиції економіки, політики, екології з урахуванням соціального та морального факторів.

На Хмельницькій атомній проходить Міжнародний молодіжний форум

Протягом чотирьох днів молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно взяти участь у семінарі на тему «Регіональні та міжнародні аспекти розвитку ядерної енергетики» за участі представників місцевого самоврядування, науковців, журналістів та громадських активістів, у тренінгу на тему «Робота в команді», відвідати Хмельницьку АЕС, у робочих зустрічах молодіжних секцій УкрЯТ, ВАО АЕС, екскурсії до музею древнього Острога і Острозької Академії та різноманітних творчих заходах.

Молодіжний Форум стане платформою для обміну найкращими ініціативами та проектами між його учасниками.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього