На Хмельницькій митниці об’єми експорту вдвічі перевищили імпорт
У січні-березні 2015 року в зоні діяльності Хмельницької митниці ДФС зовнішньоекономічну діяльність здійснювали 390 суб’єктів господарювання. Відповідно митниками протягом цього часу було оформлено 174 тисячі тонн вантажів вартістю 2 мільярди гривень.На Хмельницькій митниці об’єми експорту вдвічі перевищили імпорт
У січні-березні 2015 року в зоні діяльності Хмельницької митниці ДФС зовнішньоекономічну діяльність здійснювали 390 суб’єктів господарювання. Відповідно митниками протягом цього часу було оформлено 174 тисячі тонн вантажів вартістю 2 мільярди гривень.

Зокрема, імпортовано 56 тисяч тонн товарів, експортовано – 118 тисяч тонн. Як свідчить митна статистика на Хмельниччині значно скоротились обсяги закупівлі продукції за кордоном.

Так, у географічній структурі експорту торгівельні операції платники Хмельниччини в основному здійснювала з країнами Євросоюзу, а саме: Польща (13%), Німеччина (9%), Латвія (7%). А от експорт товарів до Росії у порівнянні з І кварталом 2014 року зменшився на 22%.

Протягом січня-березня 2015 року підприємці експортували головним чином сантехнічні вироби з фарфору, текстильні вироби, зернові культури, продукти харчування, вироби з пластмаси, трансформатори.

Імпорт товарів у зону діяльності митниці в І кварталі 2015 року здійснювався також переважно з країн Європи, зокрема: найбільшим постачальником іноземних вантажів була Польща (31%). Також суб’єкти ЗЕД ввозили товари з Німеччини (15%), Туреччини (5%), Угорщини (5%). Переважно платники області купували за кордоном запасні деталі до автомобілів, прокат плоский з легованої сталі, синтетичний лінійний поліетилен, вироби сантехнічні побутові

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього