У Хмельницькій області є суди, де нині працює лише один суддя. Про це «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» повідомив Голова Апеляційного суду області Анатолій Марцинкевич.

«Упродовж останніх років Верховна Рада не приймала рішень щодо призначення суддів, відтак нині 25 суддів на Хмельниччині не мають відповідних повноважень. Крім того, з початком реформування судочинства, 18 суддів апеляційного суду області звільнилися з роботи за власним бажанням, ще три чекають на звільнення», – каже Анатолій Марцинкевич.

За його словами, сьгодні в області склалася ситуація, коли на суддів, які залишилися, припадає надмірне навантаження, а судові справи, зокрема резонансні, розглядаються з великим запізненням.

Нагадаємо, у звязку з початком реформи судів в Україні масово звільняються судді. Адже відтепер вони мають подавати декларації по статки. У випадку невідповідності доходів вони можуть залишитися без пенсії. Пенсію не втратять ті, хто звільнився до початку реформи.

 

2 Comments

  1. Та й справ там багато. Дуже багато. Якщо суди хочуть стати зразковими треба їм помогти. Нас так вже зцькували і зіштовхнули один з одним і продовжують це робити. Треба як прибалти зчіпили зуби і всі разом вибирались з тоталітарної ями і дуже слідкували щоб їх не зтравлювали заради влади або грошей.

  2. Ничего, что судей нет. Зато в каждом местном суде по 6-10 бухгалтеров!!! Судей-18-40 чел., вспомагательних(секр., помощник,убощица,)-20-40 чел. И на эти 50-80чел. – ДЕСЯТЬ БУХГАЛТЕРОВ!!! Что делают? Предприятия, с оборотом до миллиарда, позволяют себе иметь 3-5 бухгалтеров, а здесь…У Петренка ЦЕЛЬ, полностью развалить систему!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього