На Кам'янеччині незаконно приватизували землі Дністровського водосховища вартістю понад 600 тис грн
Землі прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища, що на території Кам’янець-Подільського району, відповідно до водного та земельного законодавства належать до тієї категорії землі, яку заборонено надавати у приватну власністьНа Кам'янеччині незаконно приватизували землі Дністровського водосховища вартістю понад 600 тис грн
Землі прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища, що на території Кам’янець-Подільського району, відповідно до водного та земельного законодавства належать до тієї категорії землі, яку заборонено надавати у приватну власність, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Однак, усупереч цим вимогам декілька років тому райдержадміністрацією та однією з місцевих селищних рад було прийнято низку рішень, на підставі яких 5 громадянам незаконно надано у приватну власність земельні ділянки площею 3 га для ведення особистого селянського господарства та садівництва, розташовані в межах прибережних захисних смуг Дністровського водосховища. Загальна вартість цих земель складає 625 тис гривень.
З метою вилучення їх із протиправного володіння, прокуратура Кам’янець-Подільського району зайняла принципову позицію в судах. За результатами судового розгляду позовів прокуратури, визнано незаконними та скасовано вищезазначені рішення, визнано недійсними державні акти на право власності на спірні земельні ділянки, а відтак вони повернуті державі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього