На Кам\’янеччині незаконно приватизували землі Дністровського водосховища вартістю понад 600 тис грн

На Кам'янеччині незаконно приватизували землі Дністровського водосховища вартістю понад 600 тис грн
Землі прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища, що на території Кам’янець-Подільського району, відповідно до водного та земельного законодавства належать до тієї категорії землі, яку заборонено надавати у приватну власністьНа Кам'янеччині незаконно приватизували землі Дністровського водосховища вартістю понад 600 тис грн
Землі прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища, що на території Кам’янець-Подільського району, відповідно до водного та земельного законодавства належать до тієї категорії землі, яку заборонено надавати у приватну власність, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Однак, усупереч цим вимогам декілька років тому райдержадміністрацією та однією з місцевих селищних рад було прийнято низку рішень, на підставі яких 5 громадянам незаконно надано у приватну власність земельні ділянки площею 3 га для ведення особистого селянського господарства та садівництва, розташовані в межах прибережних захисних смуг Дністровського водосховища. Загальна вартість цих земель складає 625 тис гривень.
З метою вилучення їх із протиправного володіння, прокуратура Кам’янець-Подільського району зайняла принципову позицію в судах. За результатами судового розгляду позовів прокуратури, визнано незаконними та скасовано вищезазначені рішення, визнано недійсними державні акти на право власності на спірні земельні ділянки, а відтак вони повернуті державі.

Залишити відповідь