На Кам’янеччині під час місцевих виборів привласнено майже 100 тисяч бюджетних коштів
Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою спільно зі співробітниками УСБУ в області виявлено привласнення 92 тисяч гривень, призначених на облаштування кабінок для голосування при проведенні місцевих виборів у жовтні 2015 року.На Кам’янеччині під час місцевих виборів привласнено майже 100 тисяч бюджетних коштів
Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою спільно зі співробітниками УСБУ в області виявлено привласнення 92 тисяч гривень, призначених на облаштування кабінок для голосування при проведенні місцевих виборів у жовтні 2015 року.
За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Олександра Гончара, між фізичною особою – підприємцем та Кам’янець-Подільською районною виборчою комісією було укладено договір монтажу більше 300 кабінок для голосування на усіх виборчих дільницях району. Однак встановлено, що фактично кабінки обладнували члени дільниць з наявних у них матеріалів, а підприємець не доклав до цього жодних зусиль. Хоча за нібито виконання монтажних робіт отримав з бюджету 92 тисячі гривень, які й привласнив.
За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст.191 (привласнення чужого майна) КК України. Досудове розслідування доручено місцевому відділенню поліції, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього