На Кам’янеччині засуджено батьків, через недогляд яких постраждала малолітня дитина
Прокуратурою Кам’янець-Подільського району у суді доведено вину батьків у злісному невиконанні ними встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідкиНа Кам’янеччині засуджено батьків, через недогляд яких постраждала малолітня дитина
Прокуратурою Кам’янець-Подільського району у суді доведено вину батьків у злісному невиконанні ними встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.
Досудовим слідством, яке здійснював райвідділ міліції, встановлено, що у багатодітній сім’ї подружжя систематично нехтувало своїми батьківськими зобов’язаннями. Як наслідок, наймолодший дворічний хлопчик, залишившись без нагляду, під час падіння отримав множинні переломи. Крім того, при медичному обстеженні у дитини виявлено низку задавнених серйозних захворювань.
За вироком суду, який набрав законної сили, горе-батькам призначено покарання у виді двох років позбавлення волі з іспитовим строком на один рік, повідомляють у прес-службі прокуратури Хмельницької області.
Наразі вивчається питання про позбавлення засуджених батьківських прав.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього