Держгірпромнагляд виявив чимало порушень у роботі хмельницького комунального підприємства «Міськсвітло»

На керівника хмельницького «Міськсвітла» очікують в суді На керівника хмельницького «Міськсвітла» очікують в суді

Держгірпромнагляд виявив чимало порушень у роботі хмельницького комунального підприємства «Міськсвітло».
Під час проведення планової перевірки територіальне управління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області з’ясувало, що керівником хмельницького підприємства не забезпечено утримання, експлуатацію і обслуговування електроустановок.

«Зокрема, не призначаються особи, відповідальні за безпечне проведення робіт, роботи не оформляються нарядом, розпорядженням. До роботи в електроустановках допущені електромонтери, які відповідно до медичних висновків не допущені до таких робіт. Електроустановки і персонал не укомплектовані в достатній кількості випробуваними засобами захисту. Монтерські пояси не проходять випробування на механічну міцність. На підприємстві не діє система технічного обслуговування та ремонту устаткування електрогосподарства. На час перевірки не пред’явлена (відсутня) документація по електрогосподарству в повному обсязі», – повідомляє Держгірпромнагляд.

Окрім того, на підприємстві допускаються грубі порушення під час експлуатації автопідйомників та кранів. Не працює система блокування підіймання та повороту секцій стріли, якщо підйомники не виставлені на опори. Не працює система підіймання опор, якщо стріла перебуває не у транспортному положенні. Не працює система орієнтації підлоги робочої платформи в горизонтальному положенні тощо.

За матеріалами перевірки на керівника підприємства направлено подання в Хмельницький міський відділ міліції. Також, надіслано позов до Хмельницького окружного адміністративного суду щодо заборони роботу трьох автомобільних підйомників, які експлуатуються з порушеннями та автомобільного крану.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього