Перших жертв неоголошеної війни із Росією у Хмельницькому ховали на Алеї слави закритого із 2012 року кладовища, що на Шаровечці. Нині рахунок пішов уже навіть не на десятки.
Перших жертв неоголошеної війни із Росією у Хмельницькому ховали на Алеї слави закритого із 2012 року кладовища, що на Шаровечці. Нині рахунок пішов уже навіть не на десятки. У Лісоводах Городоцького району був страшний похорон – мати ховала сина, а двоє маленьких діток – тата. На минулому тижні в обласному центрі на Майдані незалежності чергова траурна процесія, – Хмельничани попрощалися із Ігорем Волошиним, а на Ізяславщині громада проводжала у останню путь представника гірсько-піхотної бригади, по суті, елітних військ України Олега Довгого. І нині ще одна трагічна звістка прилетіла до Кам’янця-Подільського. Доброволець Микола Флерко загинув від ворожої міни…
Зараз, на превеликий сум, місць на алеях слави для наших захисників уже не вистачає. Тому для поховання вояків, які були вбиті у ході антитерористичної операції на сході нашої держави, спеціальним розпорядженням відведено окремі сектори на кладовищах області.
Кошти для організації похоронів і усіх витрат, пов’язаних із цими трагічними клопотами, передбачили у резервних фондах бюджетів практично усіх районів та міст обласного значення.
Цього року в бюджеті Хмельницького також виділили кошти на соціальну допомогу, лікування і, на жаль, передбачили на поховання. За словами секретаря Хмельницької міської ради та водночас виконуючого обов’язки Хмельницького міського голови Костянтина Ченрилевського у міському бюджеті передбачено на 2015 рік півтора мільйона гривень на допомогу в організації похоронів родинам бійців, що загинули, чи ще, не доведи Господи, загинуть в зоні АТО.
На сьогодні у вічність відійшло близько сотні наших земляків – представників різних підрозділів силових структур України та членів добровольчих батальйонів.
Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського
Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього