На кладовищах Хмельниччини відведено окремі сектори для поховання бійців АТО
Перших жертв неоголошеної війни із Росією у Хмельницькому ховали на Алеї слави закритого із 2012 року кладовища, що на Шаровечці. Нині рахунок пішов уже навіть не на десятки.На кладовищах Хмельниччини відведено окремі сектори для поховання бійців АТО
Перших жертв неоголошеної війни із Росією у Хмельницькому ховали на Алеї слави закритого із 2012 року кладовища, що на Шаровечці. Нині рахунок пішов уже навіть не на десятки. У Лісоводах Городоцького району був страшний похорон – мати ховала сина, а двоє маленьких діток – тата. На минулому тижні в обласному центрі на Майдані незалежності чергова траурна процесія, – Хмельничани попрощалися із Ігорем Волошиним, а на Ізяславщині громада проводжала у останню путь представника гірсько-піхотної бригади, по суті, елітних військ України Олега Довгого. І нині ще одна трагічна звістка прилетіла до Кам’янця-Подільського. Доброволець Микола Флерко загинув від ворожої міни…
Зараз, на превеликий сум, місць на алеях слави для наших захисників уже не вистачає. Тому для поховання вояків, які були вбиті у ході антитерористичної операції на сході нашої держави, спеціальним розпорядженням відведено окремі сектори на кладовищах області.
Кошти для організації похоронів і усіх витрат, пов’язаних із цими трагічними клопотами, передбачили у резервних фондах бюджетів практично усіх районів та міст обласного значення.
Цього року в бюджеті Хмельницького також виділили кошти на соціальну допомогу, лікування і, на жаль, передбачили на поховання. За словами секретаря Хмельницької міської ради та водночас виконуючого обов’язки Хмельницького міського голови Костянтина Ченрилевського у міському бюджеті передбачено на 2015 рік півтора мільйона гривень на допомогу в організації похоронів родинам бійців, що загинули, чи ще, не доведи Господи, загинуть в зоні АТО.
На сьогодні у вічність відійшло близько сотні наших земляків – представників різних підрозділів силових структур України та членів добровольчих батальйонів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього