На конфлікті інтересів на Хмельниччині впіймали дев’ять посадовців
Працівники управління захисту економіки в Хмельницькій області притягнули до відповідальності посадовців-корупціонерів, які вчинили адміністративні правопорушення.На конфлікті інтересів на Хмельниччині впіймали дев’ять посадовців
Працівники управління захисту економіки в Хмельницькій області притягнули до відповідальності посадовців-корупціонерів, які вчинили адміністративні правопорушення.

З початку року за матеріалами працівників управління захисту економіки складено та направлено до суду 9 адміністративних протоколів. Серед фігурантів — голова однієї із районних рад області, декілька сільських голів та інші посадовці краю.

Усі виявлені факти пов’язані з порушенням вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів. Так, правопорушники приймали протизаконні рішення про виплати собі та близьким родичам грошової винагороди, а також щодо прийому на роботу осіб, коло яких чинним законодавством віднесено до близьких або членів сім’ї.

У судовому порядку вже розглянуто 5 адміністративних справ та рішенням суду на правопорушників накладені відповідні штрафи, повідомляє прес-служба Нацполіції Хмельничини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього