Курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, які наразі перебувають у Херсонській області, намагаються спровокувати російські військові. Прикордонники не реагують
На кордоні з Кримом хмельницьких прикордонників провокують російські військовіХмельницькі курсанти мотоманевренної групи №1 продовжують захищати та охороняти адміністративний кордон Херсонської області із Кримом. За словами прикордонників, останнім часом ситуація погіршилася.

На кордоні з Кримом хмельницьких прикордонників провокують російські військові

– Є провокації зі сторони тих, хто стоїть навпроти курсантів. На даний момент російські Збройні сили постійно здійснюють переміщення своїх підрозділів. Місцевість освітлюється за допомогою артилерійських та мінометних систем. Здійснюються постійні польоти поблизу кордону безпілотних літальних апаратів. Такими діями вони демонструють свою міць та оснащеність. Це роблять для того, щоб тримати в напрузі супротивника. Хлопці 24 години на добу знаходяться в повній бойовій готовності, але на провокації не реагують. Одні несуть службу, а інші відпочивають. На даний час сильного напруження немає. Здійснюються правопорушення особами, які хочуть проникнути як в Україну, так і на територію Криму. Їх затримують, а факти фіксують. Ми цю ситуацію постійно аналізуємо. Наша функція полягає у тому, щоб затримати правопорушника і передати його відповідним правоохоронним органам, – каже заступник начальника факультету охорони та захисту державного кордону по роботі з персоналом Роман Котляров.
Третьокурсник Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олександр Шевчук, який майже два місяці був у Херсонській області, каже, що російських військових у Криму побільшало.

– Я поїхав на адміністративний кордон 8 травня,а повернувся 4 липня. Заступав в наряд через добу, – каже курсант. – Перебуваючи на кордоні, я помітив, що у Крим «підтягнулося» більше військових. Спілкувався з товаришем, який зараз знаходиться там, він каже, що ситуація погіршилася.
За словами курсанта, автомобілі з номерами західних областей перетинають адміністративний кордон з Кримом. Втім, цього року бажаючих відпочити на кримському узбережжі мало.
– Автомобілі їдуть, але їх дуже мало, – каже Олександр. – Знайомі товариша поїхали відпочивати в Крим, але їх зупинили, наказали вийти з машини і віддати ключі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього