На Красилівщині правоохоронці вже рік не можуть розслідувати смерть на дорозі
Рік тому мешканець села Гриценки Красилівського району Павло повертався додому. Останніх двісті метрів до рідної домівки чоловік просто не дійшов – загинув під колесами авто. Утім правоохоронці і досі не знайшли винуватця трагедії.На Красилівщині правоохоронці вже рік не можуть розслідувати смерть на дорозі
Рік тому мешканець села Гриценки Красилівського району Павло повертався додому. Останніх двісті метрів до рідної домівки чоловік просто не дійшов – загинув під колесами авто. Утім правоохоронці і досі не знайшли винуватця трагедії.

Своє розслідування провели журналісти «Народного контролю».

Того дня у Гриценках відпочивали за чаркою з оковитою кілька компаній. В одній із них був і сільський голова – колишній правоохоронець. Пізніше чоловік продовжив застілля у місцевому магазині разом із продавцем та її подругою.

«Сільський голова Леонід Куклінський заїхав десь по обіді. Ми пили горілку, він також. Скільки саме пив, не знаю, адже відходила часто, щоб приймати товар. Потім ми сіли в його автівку та поїхали. Було дуже темно. Нас підкинуло, наче від удару, але ми не спинились. А коли повертались назад тією ж дорогою, то побачили чоловіка на дорозі. Я викликала міліцію, поки побігла до родичів, ні сільського голови, ні його машини вже не було», – згадує ту ніч колишня продавець Тетяна.

Сестра загиблого, коли прибігла на місце трагедії, теж не побачила сільського голови. Запевняє, він з’явився лише над ранок, коли вже приїхали міліціянти, і був у такому стані алкогольного сп’яніння, що ледве тримався на ногах.

«Я постійно був на місці – міліцію викликав, допомагав вантажити тіло. Того дня я пив сечу, бо у мене хворий шлунок. У вас нема експертизи, яка підтвердить, що я був нетверезий», – суперечив сільський голова Леонід Куклінський власним показам.

Ні колишній склад Красилівського райвідділу міліції, ні нинішні полісмени розслідувати справу за участі свого колишнього колеги не збираються.

«Я новий у цьому провадженні. Мені його передали два з половиною місяці тому. За цей час я допитав повторно свідків. Експертиз вистачає. Якщо Ви наполягаєте на протилежному, то коли нам призначать нового заступника слідства, він подивиться матеріали провадження і буде призначати додаткові експертизи», – відхрестився від журналістів «Народного контролю» старший слідчий Красилівського відділення поліції Олег Мазур.

Утім у прокуратурі, куди звернулися журналісти «Народного контролю», вже розпочали процедуру зміни органу досудового слідства – матеріали передадуть в інший район, щоб прискорити розслідування.

«Народний контроль» і надалі буде стежити за ходом слідства.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.